Przyjaciele Bąbla

logoskarby

Ewa Kaczmarczyk – ukończyła pedagogikę z terapią i doradztwo, instruktorka masażu Shantala i animatorka. Organizatorka zajęć ogólnorozwojowych, imprez okolicznościowych, zajęć teatralnych, twórczyni zajęć Małego Geniusza.
W pracy wykorzystuje wiele metod dostosowanych do rozwoju dzieci m.in. M. Motessori,
zabawy z chustą KLANZA, masaż Shantala, sensozabawy, W. Sherborne…
Na co dzień spełniona mama kreatywnej córeczki:)

 

image001

Renata Wójcik – pomysłodawczyni i założycielka pracowni, pedagog specjalny, resocjalizator, doradca psychologiczno-pedagogiczny, terapeuta pedagogiczny, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, trener, projektantka. W Bąblu pielegnuje i podlewa umysły dzieci podczas sobotnich warsztatów.

 

Logo akademia baby

Akademia Baby bubbles to cykl regularnych zajęć dostosowanych do poszczególnych etapów rozwojowych Małych Dzieci, wykorzystujący min. metodę wczesnego wspierania rozwoju małego dziecka tj. dziecięcą matematykę wg. Gruszczyk-Kolczyńskiej, zabawy z chustą animacyjną, „Follow the Leader”, elementy pedagogiki M. Montessori, „ Nursery Rhymes”, zabawy paluszkowe i wierszyki – masażyki oraz zabawy w basenie sensorycznym.

 

logo_big

Dziewczyny z sąsiedztwa 😉 prowadzące mobilną szkołę angielskiego. Nasza Ciocia Sylwia uwielbia pracę z dziećmi, pasjonuje ją niesamowita chłonność umysłu u najmłodszych, ich ciągłe oczekiwanie na nowe wyzwania. To z kolei przekłada się na jej stałe doskonalenie warsztatu pracy. W zanadrzu ma zawsze przygotowany plan B, dzięki czemu dzieciaki niczym jej nie zaskoczą 😉

 

logo-rysunek3d-1

Rysunek 3D to zajęcia plastyczne łączące technologię druku 3D z nieograniczoną wyobraźnią młodego człowieka. Za pomocą długopisów 3D uczymy dzieci rysować bezpośrednio w powietrzu.

 

36968069_1869867133057287_2445940921104072704_nPorywająca do tańca, zawsze uśmiechnięta, nosząca siaty pełne pomysłów animatorka, pedagog pracujący w przedszkolu – Daria Rogalska.

 

logo3

To przedszkole, w którym najmłodsi mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty – zupełnie jak w Bąblu 🙂 Przyjaźnimy się z Elfami bo wspierają rozwój dzieci dbając o ich poczucie bezpieczeństwa.